Lukáš Targoszlukastargosz

Vedoucí sboru Element (AC) v Hradci Králové, který založil se svou ženou Ditou. Organizátor seminářů a konferencí pro vedoucí (například Willow Creek GLS v Česku), řečník, autor a kouč v oblasti vůdcovství. Získal Graduate Diploma of Arts (Leadership) na Sydney College of Divinity a Masters of Arts na Alphacrucis College v Sydney.
lukastargosz.blogspot.cz
Pracovní skupina – VŮDCOVSTVÍ
Večerní Impuls (pátek) – Jeho plán pro svět

Sławomir Jagiełaslawomirjagiela

Pastor sboru Kanaan (KZ) v Olesnie (PL), který spolu se svou ženou Krystynou založili před 10 lety; vedoucí projektu „700miast“, který má za cíl zakládat nové sbory po celém Polsku.
kanaan.pl
Pracovní skupina – ZAKLÁDÁNÍ SBORŮ
Večerní Impuls (sobota) – Jeho plán pro naši zemi

Jan Fojcikjanfojcik

Pastor sboru SCEAV v Návsí, kde žije se svou ženou a dětmi. Vystudoval Evangelikální teologii a misii na Pedagogické fakultě University Mateja Bella v Banské Bystrici.
enavsi.cz
Ranní Impuls (sobota) – Jeho plán pro mě

Michal Krchňákmichalkrchnak

Působil na biblické škole HIBU. Je jedním z překladatelů Českého studijního překladu. Pořádá přednášky na školách, v knihovnách i sborech. Podnikl čtyři krátkodobé misijní cesty (Sibiř, 2x Čína, Jižní Súdán). Je koordinátorem a učitelem Evangelizační exploze v ČR a pořádá kurzy EE v rámci celé republiky. Slouží v Křesťanském společenství Liberec a s manželkou Jitkou mají 6 dětí.
www.bpn.wz.cz
Pracovní skupina – EVANGELIZACE

Kristian Landekristianlande

Norský misionář působící v České republice ve městě Ostrava, kde žije se svou ženou Karianne a dvěma dětmi Magnusem a Ester. Podílí se na zakládání sboru SCEAV v Ostravě-Porubě. Vede projekt Europe, jehož cílem je mobilizace nové generace misionářů pro Evropu.
www.prosjekteuropa.blogspot.cz
Pracovní skupina – IMPULS TÝDNY
Závěrečný Impuls (neděle) – Žít Jeho plán

Daniel Kocyandanielkocyan

Bydlí v Ostravě-Porubě, kde s týmem několika lidí zakládá sbor SCEAV. Vede projekt Impuls týdny (evangelizační týdny), jehož hlavním cílem je, aby nevěřící lidé v různých městech České republiky měli zkušenost s živým Pánem Ježíšem.
www.impulsweb.cz/week
Pracovní skupina – IMPULS TÝDNY

Daniel Chlebekdanielchlebek

Bydlí v Komorní Lhotce u Třince, spolu s manželkou vychovává dva syny Davida a Timoteje. Pracoval 10 let jako vedoucí pro práci s mládeži ve SCEAV. Nyní vede Evangelizační centrum M.I.S.E., jehož cílem je povzbuzovat jednotlivce i sbory SCEAV k misijnímu způsobu života a zakládání nových misijních skupin. V mezidenominační platformě PROMISE CZ rozvíjí nástroje pro přiblížení evangelia hledajícím. Leží mu na srdci místa v ČR, kde žádní křesťané nejsou nebo tam misijně nepůsobí.
mylifeworkshop.cz
Pracovní skupina – MyLIFE WORKSHOP