S jistotou mohu říct, že to byl čas plný povzbuzení, skvělých chval, úžasných svědectví a naplňujících chvil s přáteli. Opět jsem poznal Ježíše trochu z jiného úhlu, a také díky semináři o vůdcovství i sám sebe. Bůh mě naučil, že pokud Mu budu ve všem důvěřovat a budu Mu více naslouchat, tak se můžu těšit, že žít v Jeho plánu bude pro mě vždy to nejlepší. (Roman)

Prožít víkend s lidmi, kteří hoří pro Krista, to je pro mě Impuls. Je to pro mě obrovské povzbuzení slyšet svědectví jak Bůh jedná v životech lidí, kteří překonali strach anebo různé pochybnosti a důvěřovali mu. To co mě oslovilo na letošním impulsu: Podřiď Bohu úplně celý svůj život, protože to stojí za to! (Filip)

Festival byl super. Pro mě něco jako víkendový výcvik – trávit čas s lidmi, věnovat se jim a zároveň se učit nové věci. Přijímání a sdílení s dalšími lidmi. Povzbuzení k opravdovosti v následování Pána Ježíše a opouštění pohodlí, když je třeba. Díky Bohu za to! (Natan)

Impuls Festival byl pro mě opět dalším IMPULSEM. V poslední době jsem si často stěžovala Bohu, že můj život je takový nijaký, průměrný, a že pořád nevidím své povolání, a opět jsem se ho ptala, proč mi nechce už konečně sdělit Jeho super plán s mým životem.  Jednoduše jsem už zas zapomněla, co On už udělal v mém životě, a zavřela jsem oči na to, co právě dělá. Na sobotním Impulsu měl slovo Sławek Jagieła, který mluvil nejen o „gościu z rowerkiem“ :D, ale také toto: Bůh mě stvořil výjimečným způsobem, spasil mě výjimečným jménem a dal mi výjimečný příběh.  A já tím výjimečným příběhem jen tak opovrhuji. Sepsala jsem si ho na papír, a teď můžu lépe vidět, že on je fakt výjimečný a pořád pokračuje. Bůh ještě neskončil. Jdeme spolu dál. Bůh je dobrý! (Anet)

Dneska byl druhý večer Impulsu…dívám se kolem sebe a v sále je asi tak 100 lidí, nevím to jistě. Celý večerní program byl prostě skvělý. Úžasné slovo s výzvou, abychom šli a dali svůj život Bohu, který má plán s naším životem. Stvořil nás dokonale, jedinečně a s každým z nás má svůj plán. Necháme se jim použít? Tak co? Uděláš ten krok nebo si budeš žít ten svůj průměrný křesťanský život? Vidím lidi, kteří se modlí a snaží se vnímat Boha, jeho slovo, Jeho záměr pro ně. (Lenka)