Pokud byste měli zájem tento camp začít sami ve své církvi organizovat, nebo se jen nezávazně podívat, inspirovat, zažít něco takového na vlastní kůži, pak jste srdečně zváni k účasti na tomto campu. Můžete přijet sami nebo vzít s sebou svůj tým nadšenců z vaší církve, ze sboru. Řečníci kempu budou také z různých církví a míst v ČR.
IDCamp proběhne v Komorní Lhotce ve dnech 1.-5. 7. 2017 a je pouze pro kluky ve věku 14 – 20let.
Celý program IDCampu bude provázaný akčními soutěžemi a edukativními hrami, které od začátku až do konce mají vést účastníky k budování charakteru a k většímu uvědomění si převzetí zodpovědnosti za sebe, rodinu, sbor jak i své povolání před Pánem Bohem. Aktivity budou klást nemalé požadavky na fyzické a mentální zapojení se. Pro některé účastníky, ne-li pro všechny, to bude camp, kdy budou moci poznat a posunout své limity. Účastníci by proto měli být po fyzické i duševní stránce zdraví natolik, aby se mohli zúčastňovat všech aktivit IDCampu. Musí být schopní běhat, skákat, přitahovat se, plazit a také i něco vydržet .


Cena IDcampu zahrnuje nocleh, stravu, program a je stanovena na 1100Kč. Více informací najdete na www.idcamp.eu.V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na číslech: 734514186 (Tomáš Chodura), 739462123 (Daniel Chlebek) nebo mailem: info@idcamp.eu.